Hizmetlerimiz

Learn more about our departments

Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı’nda günümüzde firmaların en büyük sıkıntısı zaman kaybı olmaktadır. Firma personeline zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik karmaşasından en az şekilde etkilenmesi, rahat ve güvenli yolculuk etmesi Hekimoğlu turizm tarafından teminat altına alınmıştır.

Personel taşıma alanında lider bir firma olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Hekimoğlu Turizm, taşımacılık hizmeti verdiği firma personellerinin güvenli ve konforlu bir şekilde zamanında iş yerlerinde olmalarını prensip edinmiş olduğundan, her türlü olasılığı uzman kadrosu tarafından en ince ayrıntı ve detaylarıyla planlayarak yüksek standartlarda personel taşımacılığı hizmeti vermektedir. Personel taşımacılığı nasıl ortaya çıkmıştır? 20. yüzyılda artan endüstri ve sanayi ihtiyacının paralelinde bilgi teknolojilerinin de hızlı bir şekilde gelişmesi firmaların ve şirketlerin çalışan ihtiyaçlarının da daha fazla artmasına yol açmıştır.

Taşımacılık vasıtalarının modernleşmesi ve çeşitlenmesiyle birlikte personel taşımacılık hizmetleri fikri de şirketler için daha ideal bir çözüm yolu olarak ortaya çıkmıştır. Türkiye’de personel taşımacılığının günümüzde en çok arttığı kentlerin başında da özellikle İstanbul gibi büyük şehirler gelmektedir. Çalışanlarınıza güvenli ve kaliteli bir taşımacılık hizmeti veren Hekimoğlu Turizm, personelinizin çok daha verimli çalışmalarını sağlayabilmek için, kalite standartlarını her daim yüksek tutarak geliştirmektedir.

Araçlarımız Vektör Araç Takip sistemi ile çalışma saatleri boyunca takip edilmektedir.

Tamamı öz sermaye filo

Eksiksiz ve lüks donanım

Çevre dostu, düşük emisyonlu

Servis bakım onaylı 0-3 yaş arası araçlar

Uydu Konumlama ve Hız Kontrol sistemleri

Trafik kurallarına azami ölçüde uyan

Deneyimli ve sorumluluk sahibi sürücüler

Güleryüzlü hizmet anlayışı ve çok daha fazlası …