Banner Tasarımı

Banner Tasarımı

Banner Tasarımı

Banner Tasarımı ile ilgili çalışmanızın yürütülebilmesi için isteklerinizi tam manası ile öğrenmemiz gerekmektedir. Banner tasarımının kullanılacağı alanı öğrenerek tasarım yapmak bannerin amaca hizmet etmesini sağlamaktadır.

Kitlelere hitap etmek için kullanılan banner tasarımı oldukça önemlidir. Tasarımı gerçekleştirilen bir çok banner amaca hizmet etmeyip insanların aklında sorular bırakmıştır ve kötü tasarımdan dolayı firmaları gülünç hale düşürmüştür.

Marka bilincinin insanlar üzerindeki etkisini oldukça karşılayan tasarımlardan olan ve reklam işlemleri için web siteleri üzerinde en çok tercih edilen materyal olan bannerlar genellikle etkinlik, konser, ürün tanıtımı ve sosyal mesaj vermek amacıyla kullanılır.

Banner tasarımının profesyonel olarak tasarlanması ve insanlara aktarılmak istenilen duygu, düşünce, bilgilerin görsel üzerinde ince ince işlenmesi gerekmektedir. Aksi halde insanlara vurgu yapamadığınız için yapılan reklam boşa harcanmış vakit ve ücretler ile sonuçlanır.

Banner tasarımının profesyonel olarak tasarlanması rakipleriniz ve müşterileriniz gözünde size büyük artı kazandıracaktır.

Banner Tasarımınız öte yandan size marka bilinilirliğini artırmada yardımcı olacak bir etkendir.

Banner tasarım süreçlerimiz;

  • Banner tasarımı için başvuruda bulunulur.
  • Başvuru sonrasında banner tasarımının amacı gönderilir.
  • Tasarımda vermek istenilen mesaj detaylı incelendikten sonra banner tasarımı için ön görülen çizimler gerçekleştirilir.
  • Daha sonra çizimler bilgisayar ortamına aktarılarak tasarımları gerçekleştirilir.
  • Çizimler sizin beğeninize sunular. Aralarından seçim yapılarak düzeltme talep edilir yada onaylanır.
  • Düzeltme talep edilen görseller düzenleme yapıldıktan sonra tekrar kontrol için size gönderilir.
  • Onaylanan görsel kullanım için baskı formatında hazırlanarak tarafınıza gönderilir.

Banner Tasarım konusunda profesyonel destek almak için 0850 305 05 53 numaralı çağrı merkezinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.