Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayar Bakım Anlaşması

İncir Teknoloji Çözümleri, bilgisayar bakım anlaşması ile işletmenizin anlık ve aylık ihtiyaçlarını karşılayarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmet kalitesini gün geçtikçe artıran firmamız gelişen teknoloji ile birlikte işletmenizin en büyük ihtiyacı olan bilgisayar sistemlerinin kurulumu, bakımı ve muhtemel arızalarının tespit ve onarımı konusunda her an sizlere destek vermektedir.

İncir Teknoloji Çözümleri, teknoloji alanındaki sorunlarınızı önceden tespit ederek önlem almaktadır.

Teknoloji çağının en önemli faktörü olan bilgisayar ve ağ sistemlerinin şirketlerde kullanılması büyük kolaylık sağlamaktadır. Firmanızın iş potansiyeli konusunda kolaylık sağlayarak daha fazla iş yapmanızı ve bu sayede iş potansiyelinizi güçlendirmenize yardımcı olan Teknolojik aletlerin bakımı da oldukça önemlidir. Bakım yapılmayan cihazlarda performans düşüklüğü meydana gelmektedir.

Performans düşüklüğü iş süreçlerinde olumsuzluk yaratacağı için şirketinizin maliyetlerinin yükselmesine sebep olmaktadır. Bu tarz durumların yaşanmaması adına önceden tespit ve düzenli bakım çalışmaları yapılması önerilmektedir.

İncir Teknoloji Çözümleri’ne bağlı gezici ekipler ile bir çok kurumsal firmaya teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Bu ekip bilgisayar ve ağ sistemlerinin periyodik bakımını yapmakta ve olası anlık sorunları yerinde çözerek ortadan kaldırmaktadır. Bünyesinde İT bölümü yada teknik ekip bulundurmayan şirketler dış hizmetler yardımı ile donanımsal ve yazılımsal ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Periyodik bilgisayar bakım anlaşması imzalayan firmalar ileride yaşayabilecekleri büyük teknolojik zararları minimize etmeyi hedeflemektedirler. Teknoloji alanında uzman ekibiyle sistemlerinizi detaylı olarak inceleyen İncir, kurumsal çatı altında firmanızın bilişim uzmanı olmayı hedeflemektedir.

Firmanıza ait bilgisayar ve server sistemlerinizin gerek sistemsel gerekse donanımsal arızalarına anında müdahale etmek için 7/24 çalışıyoruz. Bilgisayar modellerinize uygun yedek parça tedariği, veri kayıplarının önlenmesi ve kaybolan verilerin yeniden geri getirilmesi ve yazılımsal hatalara müdahale edilmesi teknik ekibimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.