Broşür Tasarımı

Broşür Tasarımı

Broşür Tasarımı

Broşür tasarımı ile ilgili çalışmanızın yürütülebilmesi için isteklerinizi tam manası ile öğrenmemiz gerekmektedir. tasarımlarımızı Broşürün kullanılacağı alanların ve müşteri beklentilerini yorumlayarak tasarlıyoruz.

Kitlelere hitap etmek için kullanılan broşürlerin tasarımı oldukça önemlidir. Tasarımı gerçekleştirilen bir çok broşür amaca hizmet etmeyip insanların aklında sorular bırakmıştır ve kötü tasarımdan dolayı firmaları gülünç hale düşürmüştür.

Marka bilincinin insanlar üzerindeki etkisini en iyi karşılayan tasarımlardan olan ve reklam işlemleri için en çok tercih edilen materyal olan broşürler genellikle etkinlik, konser, ürün tanıtımı ve sosyal mesaj vermek amacıyla kullanılır.

Broşür tasarımının profesyonel olarak tasarlanması ve insanlara aktarılmak istenilen duygu, düşünce, bilgilerin görsel üzerinde ince ince işlenmesi gerekmektedir. Aksi halde insanlara vurgu yapamadığınız için yapılan reklam boşa harcanmış vakit ve ücretler ile sonuçlanır.

Broşür tasarımının profesyonel olarak tasarlanması rakipleriniz ve müşterileriniz gözünde size büyük artı kazandıracaktır.

Broşür tasarımınız öte yandan size marka bilinilirliğini artırmada yardımcı olacak bir etkendir.

Broşür tasarım süreçlerimiz;

  • Broşür tasarımı için başvuruda bulunulur.
  • Başvuru sonrasında broşür tasarımının amacı gönderilir.
  • tasarımda vermek istenilen mesaj detaylı incelendikten sonra broşür tasarımı için ön görülen çizimler gerçekleştirilir.
  • Daha sonra çizimler bilgisayar ortamına aktarılarak tasarımları gerçekleştirilir.
  • Çizimler sizin beğeninize sunular. Aralarından seçim yapılarak düzeltme talep edilir yada onaylanır.
  • Düzeltme talep edilen görseller düzenleme yapıldıktan sonra tekrar kontrol için size gönderilir.
  • Onaylanan görsel kullanım için baskı formatında hazırlanarak tarafınıza gönderilir.

Broşür tasarım konusunda profesyonel destek almak için 0850 305 05 53 numaralı çağrı merkezinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.