Kartvizit Tasarımı

Kartvizit Tasarım

Kartvizit Tasarım

Kartvizit Tasarımı ile ilgili çalışmanızın yürütülebilmesi için öncelikle Logo Tasarımı tamamlanmış olması gerekmektedir. Logo tasarımı var olan müşterilerimiz logolarının baskı formatı hallerini tarafımıza gönderdikleri takdirde süreç başlamaktadır.

Kurumsal kimlik kazanmanın ikinci adımı olan kartvizit tasarımı müşteriler ile bağ kurma konusunda oldukça önemlidir. Her birim için ayrı ayrı kartvizit basımı yaptırmak firma değeri açısından oldukça önemlidir.

Kartvizit tasarımı hizmetini firmanız için 1 kere alacaksınız. Yıllar geçtikte sadece kartvizitlerde yeni tasarımlara ayak uydurabilmek için iyileştirilmeler yapılır lakin kartvizitinizi tam manasıyla değiştirmeniz sizin bilinir bir firma olmanızı bir nebze düşürecektir.

Kartvizit tasarımının asıl sebebi firmaya kurumsal hava kazandırmak olsa da altında bir çok etken mevcuttur.  Kartvizit tasarımının profesyonel olarak tasarlanması rakipleriniz ve müşterileriniz gözünde size büyük artı kazandıracaktır.

Kartvizitiniz öte yandan size marka bilinilirliğini artırmada yardımcı olacak bir etkendir.

Kartvizit tasarım süreçlerimiz;

  • Kartvizit tasarımı için başvuruda bulunulur.
  • Başvuru sonrasında beğenilen kartvizitler ya da özellikle belirli renklerin olmasını isteyen müşterilerimiz renkleri tarafımıza gönderir.
  • Renk ya da beğenilen kartvizitler detaylı incelendikten sonra kartvizit tasarımı için ön görülen çizimler gerçekleştirilir.
  • Daha sonra çizimler bilgisayar ortamına aktarılarak tasarımları gerçekleştirilir.
  • Çizimler sizin beğeninize sunular. Aralarından seçim yapılarak düzeltme talep edilir yada onaylanır.
  • Düzeltme talep edilen görseller düzenleme yapıldıktan sonra tekrar kontrol için size gönderilir.
  • Onaylanan görsel kullanım için baskı formatında hazırlanarak tarafınıza gönderilir.