Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı ile ilgili çalışmanızın yürütülebilmesi için isteklerinizi tam manası ile öğrenmemiz gerekmektedir. Katalog tasarımının kullanılacağı alanı öğrenerek tasarım yapmak kataloğun amaca hizmet etmesini sağlamaktadır.

Kitlelere hitap etmek için kullanılan katalog tasarımı oldukça önemlidir. Marka bilincinin insanlar üzerindeki etkisini oldukça karşılayan materyallerden biri olan Katalog genellikle ürün tanıtımı amacıyla kullanılır.

İşletmenize ait ürünlerin, hizmetlerin yer aldığı Baskı Katalog veya E-katalog hizmetinizi profesyonel olarak sizler için tasarlıyoruz.

İnternet sitenizde E-katalog hizmeti sağlayarak kullanıcılara ürün veya hizmetlerinizi sergileyebilirsiniz. Kurumsal imaj kazanmak isteyen her firma ve web sitesi E-katalog tasarımı ile web sitelerini güçlendirmektedirler. Kullanıcılara katalog üzerinden ürün veya hizmetlerinizi inceleme fırsatı vermek sipariş aşamasında firma personelinize kolaylık sağlayacaktır.

Katalog tasarımının profesyonel olarak tasarlanması rakipleriniz ve müşterileriniz gözünde size büyük artı kazandıracaktır.

E-katalog türünden farklı olarak Baskı katalog hizmetimizi değerlendirerek baskıya hazır halde katalog tasarımınızı firmamızdan isteyebilirsiniz. Baskı yapılan katalogları müşterilerinize ulaştırarak firma bilincini arttırabildiğiniz gibi müşterilerinizin katalogdan ürün seçmesini sağlayabilirsiniz.

Katalog Tasarımınız öte yandan size marka bilinilirliğini artırmada yardımcı olacak bir etkendir.

Katalog tasarımı genelde tek yüzlü ve çift yüzlü katalog tasarımı olarak 2 tür yapılmaktadır. Arzu edilen boyutlarda, sayfada, kağıt cinsinde tasarım yapılmaktadır.

Katalog tasarım süreçlerimiz;

  • Katalog tasarımı için başvuruda bulunulur.
  • Başvuru sonrasında katalog tasarımı için örnek yada istenilen tasarım hakkında bilgi verilir.
  • Tasarımda yer alması gereken ürünler isimleri ile birlikte detaylı bir şekilde firmamıza gönderilmelidir.
  • Ürünler detaylı incelendikten sonra katalog tasarımı için ön görülen çizimler gerçekleştirilir.
  • Daha sonra çizimler bilgisayar ortamına aktarılarak tasarımları gerçekleştirilir.
  • Çizimler sizin beğeninize sunular. Aralarından seçim yapılarak düzeltme talep edilir yada onaylanır.
  • Düzeltme talep edilen görseller düzenleme yapıldıktan sonra tekrar kontrol için size gönderilir.
  • Onaylanan görsel kullanım için baskı formatında hazırlanarak tarafınıza gönderilir.

Katalog Tasarım konusunda profesyonel destek almak için 0850 305 05 53 numaralı çağrı merkezinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.