Kişisel Web Sitesi

Kişisel Web Sitesi

Kişisel Web Sitesi

Kişisel web sitesi insanların ihtiyaçları doğrultusunda doğmuştur. Gelişen internet cağı ile birlikte gerek kurumların gerekte şahısların web siteleri hızla artmaktadır. Portfolyo ve Cv sitesi olarak da bilinen web site türlerine kişisel web siteleri denilmektedir. Kişisel web sitesinde kendi şahsınıza ait bilgileri kullanıcılara aktarabildiğiniz gibi satış yapmanızda mümkündür. Ülkemizde .com yerine genellikle kimlik fotokopiniz yardımı ile alınan .com.tr (www.umitakkalay.com.tr) domainler tercih edilmektedir.

Sadece şahsi bilgiler aktarmak ile kalmayıp insanlara düşüncelerinizi aktarabileceğiniz, uzman olduğunuz konularda insanları aydınlatabileceğiniz bir platform olan kişisel web sitesi sizlere değer katacaktır. Öte yandan insanların bilgi ve birikimlerini internet ortamından yüz binlerce kişiye aktarması elbetteki insanlığın gelişmesi adına mükemmel bir adım olacaktır.

İnternet üzerinde paylaşılan her bilgi doğru olmadığı gibi yararlı bir çok makale mevcuttur. İnternet alemini faydalı işler için kullandığımızda büyük bir çaplı kütüphane olarak görebiliriz. Tek tek arama derdi yok sadece öğrenmek istediğimizi yazarak kesin sonuca varabiliyoruz. Bu büyük kütüphanenin sahibi tabi ki de sizlersiniz yazdığınız tüm makaleler insanların paylaşıma açık olacaktır.

Kişisel web sitesi nasıl oluşturulur ?

Kişisel web sitesi türüne göre değişiklik gösterir. Tek tek incelemek gerekirse;

  • Portfolyo sitesi
    Hakkımda, Galeri, İletişim, Hizmetlerim ve Portfolyo sayfalarından oluşur. Burada yaptığınız hizmetler hakkında bilgi verebilirsiniz.
  • CV sitesi
    Genellikle iş hayatında iyi konumlara gelmeyi hedefleyen insanların kullandığı bir web sitesi türüdür. Bu tür internet sitesinin içeriğinde kendiniz ve çalışma hayatınız hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz.
  • Kişisel satış sitesi
    Kendi ürettiği ürünleri pazarlamak isteyen kişiler tarafından kullanılır. Benim markam ismim diyen insanların tercih ettiği site türüdür. Bu web sitesinde Hakkımda, Galeri, İletişim, Ürünler, Market bölüm mevcuttur.

Genellikle 4 yada 5 menüden oluşan kişisel web sitesi ile büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. Kolay yönetilebilir yönetici paneli sayesinde içeriklerinizi kolayca paylaşabilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

Kişisel web sitesinden nasıl para kazanılır ?

Satış yapan web siteleri ürünlerine bağlı olarak kazan getirsede Google Adsense vb. reklam türleri ile reklam kazanımı elde edebilirler. Tasarlamış olduğumuz panel ve arayüz tasarımı reklam yayınlamaya elverişli olduğu için dilediğiniz reklam biçimini kullanabilirsiniz.

Sizde kişisel web sitesi yaptırmak istiyorsanız 0850 305 05 53 numaralı çağrı merkezimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.