Kurumsal Web Tasarım

İncir web tasarım ajansı, kreatif, günümüz web tasarım trendlerine, firma amacına uygun bir şekilde tasarımlar gerçekleştirmektedir.

Web tasarım süreçlerinde beklentiye uygun tasarımlar meydana getirebilmek için İncir Teknoloji Çözümleri sizlerin memnuniyetine bağlı olarak yaptığı işi seven, alanında profesyonel olan ekip arkadaşları ile çalışmaktadır.

İncir Teknoloji Çözümleri web tasarım ile grafik tasarım bütünlüğünü sağlayarak göze hitap eden ve verilmesi istenilen mesajı kullanıcıya veren tasarımlar meydana getirir.

Web Tasarım Süreçleri;

İncir Teknoloji Çözümleri kurumsal web sitesi, e-ticaret sitesi, blog ve kişisel web siteleri geliştirme aşamasında aşağıdaki adımları uygulamaktadır.

Tasarım gerçekleştirilecek firmayı ve rakiplerini analiz ederek firma beklentisini ve ulaşmak istediği hedefli algılar.

Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.

Elde edilen verileri müşteri ile paylaşır ve müşterinin görüşünü öğrenir. Kreatif yaratıcılık ve alanındaki birikimlerini projeye aktarmak için çalışmalar başlatır.

Arayüz tasarımı, sayfa konumları, yazılım geliştirme süreçleri tamamlanarak tasarımın her alanının birbirine uygun olmasını sağlayarak veri girişi yapılmasının ardından güvenlik açıklarının kontrolü ile test aşaması süreçlerine geçilir.

Web Tasarım aşamalarının düzgün bir şekilde yürütülebilmesi için İncir Teknoloji Çözümleri ve müşterinin birlikte çalışması gerekmektedir.

Web Sitesi Hız Kontrolü

Web tasarım süreçlerinin tamamlanmasının ve test aşamalarının yapılmasının ardından web sitesinin görsel tasarımı kadar kod yapısı da oldukça önemlidir.

Arama motorları ve web sitesini ziyaret eden kullanıcılar her zaman hızlı web sitelerini daha çok sevmektedir.

İncir Teknoloji Çözümleri rakiplerine nazaran daha hızlı web siteleri tasarlayarak müşterilerinizi ve arama motorlarını memnun etmektedir.

Web sitesinin yayına girmesinin ardından İncir Teknoloji Çözümlerinin sorumlulukları devam etmektedir. Web sitesinin yayına girmesi kadar yaşatılması ve yayılması da oldukça önemli iki unsurdur.

Web sitesinin yaşatılması için sözleşme dahilinde içerik yönetim sistemi geliştirilerek proje sahibine içerik yönetimi kullanımı hakkında eğitim verilir.

Web sitesi içerik yönetim sistemi yardımıyla içeriklerin yayınlanmasının ardından bu içerikleri kullanıcılara ulaştırma konusunda internet reklamcılığı devreye girer. Arama motoru dostu içerikler hazırlanması arama motorlarında doğal sonuçlar yaratacağı için iyi konumlar elde etmek mümkündür.

İncir Teknoloji çözümleri bu yönüyle geçmişte başarılı işlemler gerçekleştirmiş olsa da sıralama garantisi kesinlikle vermemektedir. Garanti olan konumlandırma sadece Google AdWords ile mümkün olmaktadır. Adwords danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.