Seo Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı

Seo, Search Engine Optimization’ın kısaltılmış halidir. Dilimizdeki karşılığı Arama motoru optimizasyonu olarak bilinen Seo web sitelerinin arama motorları sayfalarında yer almasını sağlayan çalışmaların tamamına verilen isimdir.

İncir Teknoloji Çözümlerinin Seo adı altında yürütmüş olduğu çalışmalar sayesinde web sitenizi arama motorları (Google, Yandex, Bing) sıralamalarında üst konumlara getirebilirsiniz.

Seo’nun firmanıza katkıları

  • Firma web sitesi ön sıralarda yer alarak satış hacmini genişletmek
  • Marka bilinilirliğini artırmak
  • Değişik anahtar kelimelerde hedefleme ile üst sıralara çıkarak istenilen kitlelere ulaşılması Örn; (istanbul seo firması)
  • Firma web sitesine daha fazla ziyaretçi çekerek tüm hizmetleriniz hakkında bilgi vermek

Seo danışmanlığı nedir ?

Dijital pazarlama stratejilerini kullanarak tüm süreçleri yakından takip eden kişi yada kurumun gerçekleştirdiği hizmete verilen isimdir. Kısacası firmanız adına Seo tekniklerini uygulayan kişi yada kurumdur.

Arama motor pazarının %90’ına sahip olan  Google olduğu için genellikle web sitesine yapılan Seo teknikleri Google Algoritmalarına göre yapılmaktadır.

Seo danışmanlığı, içerik yönetimi, tasarım, yazılım gibi konular ile birbirine bağlıdır. Web sitesinin link ağı, alt yapısı, içeriklerin kalitesi ve doğallığı gibi birçok faktör arama sonuçlarındaki sıranızı belirlemektedir. Dolayısıyla seo danışmanlığı alacağınız firmanın kendi alanlarında uzman ekibi olması gerekmektedir.

Seo Türleri Nelerdir ?

  • Site içi Seo
    Web sitesinin alt yapısı, etiket türleri, meta tagları, makale özgünlüğü, görsel düzeni ve bir çok etkenin düzgün bir şekilde kurallara uygun olarak hazırlanmasıdır.
  • Site Dışı Seo
    Web sitesinin kalitesini artırmak için ziyaretçi çekmek gerekmektedir. Web sitemizi ne kadar kişi ziyaret ederse Arama motorları açısından değeriniz o kadar fazla artmaktadır. Backlink, Sosyal medya paylaşımları, tanıtım yazıları site dışı seo’ya örnek verilebilir.

İncir Teknoloji Çözümleri alanında uzman ekip arkadaşları ile sizlere seo konusunda kurumsal çözümler sunmaktadır.

Sizde firmanızı üst sıralara çıkarmak için 0850 305 05 53 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.